feminia

Portal wielotematyczny

×

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest wspaniałą okazją, by spożytkować energię swojego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne psoty działają pozytywnie na witalność psa, a także sprawiają frajdę opiekunowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać używając zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się wiele różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale jak wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych materiałów, są piłki z gumy, materiałowe a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają uniwersalne, ale trzeba pamiętać o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Wybierając nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo istotne, jeśli jesteśmy właścicielami mniejszych ras psów, jak pudle i yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy pobawić się z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno odnaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pupil będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli piesek wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o dobranej wielkości, tak aby psu wygodnie można było przenosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ występuje ryzyko przypadkowego uderzenia psa frisbee w trakcie zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow-32873.html akcesoria dla psów